Lipis - ryze český eshop 

Internetové e-shopy provozované firmou Lipis

 

iČerpadla.cz

 

Čerpadla AlfaPumpy lze bezesporu označit za velmi kvalitní a odolná, s přijatelnou prodejní cenou. Výhodou těchto čerpadel je také kvalitní servis a dostupné náhradní díly. E-shop i-Čerpadla.cz úzce spolupracuje s výrobcem, to vám zaručí bezproblémový nákup.

 

 

 

eTescoma.cz

 

Náš dlouhodobě úspěšný e-shop, vyhledávaný především zákazníky, kteří si oblíbili kvalitní českou značku nádobí Tescoma. O kvalitě eshopu e Tescoma.cz se můžete přesvědčit na stránce Heuréka – získali jsme certifikát Ověřeno zákazníky a SAOP, certifikát Sdružení obrany spotřebitelů.

 

 

 

Proma-Ferm.cz

 

Pracujete-li se dřevem nebo s kovy, pak jistě znáte elektrické nářadí a stroje značek Proma, Ferm, Comprecise, Telwin a Works. Ať potřebujete vrtačku, soustruh, kompresor nebo svářečku, v našem specializovaném obchodě Proma-Ferm.cz si jistě vyberete všechno potřebné nářadí.

 

 

 

 

e-Automotive.cz

 

Hydraulika e-Automotive.czEshop e-Automotive.cz se zaměřením na hydraulické vybavení dílen a autoservisů. Jde o hydraulické zvedáky, válce, ohýbače, lisy či stavitelné podpěry, vše je podrobně popsáno a vysvětleno. Sortiment hydrauliky je doplněn o ruční nářadí, které můžete k práci potřebovat.

 

 

 

 

AAAobchod.cz

 

Internetové nákupní centrum aaaobchod.cz nabízí široký sortiment pro domácnost, dílnu a zahradu. Nakupte vše pohodlně na jednom místě. Naším cílem je vaše naprostá spokojenost.